Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Ani v listopadových plískanicích nemusíte sedět doma. Nabízíme několi akcí, které můžete zdarma navštívit:

V sobotu 4. listopadu se s dětmi můžete vypravit na dušičky ve Hvězdě. Podrobnosti v pozvánce.

Ve středu 8. listopadu pořádá břevnovská pobočka Městské knihovny přednášku o letcích RAF

V sobotu 11. listopadu se koná další koncert pro poutní cestu do Hájku.

V sobotu 18. listopadu zajděte na Dlabačov: od 11 hodin probíhá další Břevnovský jarmark, završený večerem Slam Poetry. Podrobnosti zde.

V sobotu 25. listopadu od 14 hodin se můžete s dětmi vydat na dobrodružnou výpravu oborou Hvězda po stopách pana Kolečka. Více v pozvánce.

Ve středu 29. listopadu od 17 hodin se v břevnovské pobočce Městské knihovny koná přednáška o léčivých účincích výtvarné činnosti.

dusicky

knihovna jezdci

poutni cesta koncert

kolecko vylet

artterapie

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@