Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

V sobotu 21. září se koná další ročník sousedské slavnosti Zažít Břevnov jinak. Také letos je pořadatelem Spolek Pro Břevnov ve spolupráci s dalšími břevnovskými spolky. Před budovou polikliniky čekají na návštěvníky koncerty, divadlo, soutěže pro děti i dospělé, ale také procházky na střechu polikliniky, společné foto nebo informace o kauzách, které hýbou naší čtvrtí.

Chcete se aktivně zapojit? Máte nápad nebo téma, které patří na sousedskou akci? Umíte něco, co chcete ukázat ostatním? Ozvěte se zástupkyni pořádajícího spolku Klotyldě Markové na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon 721 347 911.

zbj vyzva

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@