Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Zveme na tradiční sousedskou slavnost, která na jeden den oživí Tejnku hudbou, divadlem a dalším uměním. Přijďte se podívat, co nového jsme přichystali, nakouknout do našich dvorků, potkat se s přáteli a známými a ochutnat domácí dobroty. Už teď víme, že se můžete těšit na koncerty našich oblíbených kapel Frida & Co. a Ferdináda Jones, nově také vystoupí vokální skupina Haeri. Těšíme se také na výstavu fotografií Branislava Ohrabla, který dokumentoval dění v Tejnce v předchozích letech. Výstava i kniha fotografií, která ji doprovází, se jmennují Břevnov sobě. Plánujeme křest nové občanské vybavenosti (nechte se překvapit) a také závěrečné promítání na zahradě!

 

P. S. Slibujeme, že to letos nebude takový mumraj. Hlavní atrakce: kouzlo ulice a známé tváře. 

 

V sobotu 17. června od 15 do 20 hodin na tradičním místě u pítka na křížení ulic Za Strahovem a Nad Tejnkou. 

 

Podívejte se na fotografie z loňského ročníku.

 

Chcete se zúčastnit jako prodejce nebo vystavovatel? Napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte Pavla Bodora, tel.: 731 266 464.

MONT PLAKÁT JPGmont

 ____________________________________________________________________________________

 

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@