Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Po roční přestávce, způsobené stavebními pracemi, se vrací oblíbená uliční slavnost Mortmartre v Tejnce.

Letos se v horní části ulice Za Strahovem a na nároží s pítkem sejdeme v sobotu 23. června od 14 do 20 hodin.

Na jeden den otevřeme dvorky a pozveme návštěvníky k prohlídce obrazů, fotografií, šperků, keramiky a dalších uměleckých děl, vzniklých v naší čtvrti. Umělecký jarmark  doprovodí hudební a divadelní vystoupení, dílny pro děti i dospělé a stánky s nejrůznějšími dobrotami. Máte-li chuť se zúčastnit jako vystavovatel, prodejce, umělec, či se jinak zapojit, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

mont

Na fotografie z předchozích ročníků se podívejte zde (2015) nebo zde (2016).

 

 

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@