Již po šesté se v čase kolem slunovratu bude konat uliční slavnost Montmartre v Tejnce. Letos se sejdeme v sobotu 18. 6. od 14 hodin na tradičním místě u pítka na křížení ulic Za Strahovem a Nad Tejnkou.  Uliční jarmark přinese díla místních umělců, živou hudbu, stánky i dílny, diváci budou moci nakouknout do našich dvorků a zahrádek a posedět u jídla a pití. Podrobný program zde budeme doplňovat postupně, už teď víme, že se můžete těšit na oblíbenou truhlářskou a šicí dílnu, háčkovací workshop, hudební vystoupení rodiny Flekových, divadlo pro děti a mnoho dalšího. A chybět nebude ani cukrová vata!

Ještě váháte? Podívejte se na fotky z minulého ročníku

Chcete-li se zúčastnit jako vystavující, účinkující nebo si otevřít stánek, napište nám na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo zavolejte Pavlu Bodorovi (731 266 464) nebo Daniele Šálkové (603 220 384).

montmartre v Tejnce 2022

 

 

Tančírna Tejnka květen 22Po covidové odmlce jsme se začali znovu setkávat! V pátek 13. května jsme pořádali tancovačku se žhavými latinskými rytmy. V příjemném prostředí kulturáčku na Bílé Hoře se nás sešlo opravdu hodně: poseděli jsme na zahrádce nebo v přilehlém baru, ale hlavně jsme protančili noc. Byl to krásný start do letní sezony.

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@