Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Spřátelený dejvický spolek Živé město pořádá v červnu hned dvě zajímavé akce:

V pátek 19. června od 17.30 se uskuteční KOMENTOVANÁ PROCHÁZKA ŠÁRKOU. Tentokrát bude průvodcem mladý nadšenec, který zná Šárku jako své boty a provede návštěvníky místy, která možná mnozí dosud nepoznali. Můžete se těšit například na pravěké osídlení, naleziště zkamenělin či kryt.

V neděli 28. 6. od 14 DO 19 hodin se koná na zahradě KC Klubovna (ul. Generála Píky bez čp.) již desátý ZAHRADNÍ BLEŠÍ TRH. Občerstvení zajištěno.

Podrobnosti na http://www.zive-mesto.cz/akce/

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@