Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví připravilo pro břevnovskou pobočku Městské knihovny cyklus čtyř přednášek na podporu psychohygieny. Termíny: 8. března, 19. dubna, 24. května a 27. září. Vstup volný.

POPMUSEUM v Kaštanu má od 13. března novou výstavu. Výstava mapuje historii (nejen) heavymetalových fanouškovských časopisů.

plakat knihovna

Napsat vydat šířit. Sám Pozvánka fanziny vernisáž

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@