Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Ve Šlikově ulici 27 na místě bývalého Café Lemon je nově otevřeno! Farma Jonas nabízí pizzu z pece i jídla na grilu. Čevabčiči, pljeskavica nebo vepřový kotlet krásně voní kouřem a jsou podávány s horkými plackami, pečenými bramborami, hořčicí a zeleninovou oblohou. Burger v domácí briošce je také excelentní. Doufáme, že budou mít brzy i točené pivo. Otevřeno je každý den od 11 do 23 hodin, děti vítány.

jonas 2

jonas

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@