Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

V Břevnově začínají přibývat další oblasti zón placeného stání. Takzvané modré zóny se rozšíří severně od Patočkovy v oblasti mezi Břevnovským klášterem a Octárnou a jižně od Bělohorské až k Tomanově ulici. Rozšíření schválila v březnu Praha 6 a v srpnu Praha. Práce na vyznačení zón již probíhají, přesný čas, odkdy bude změna platit, není znám - značení čárami platí až po instalaci a odkrytí svislých dopravních značek. 

Na mapu současných a chystaných zón se podívejte zde.  Zde najdete další informace z MČ Praha 6.další informace z MČ Praha 6.

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@