Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Zajímáte se o to, co se děje v naší čtvrti? Pak si objednejte e-mailové zasílání Břevnovského newsletteru, který vydává Spolek pro Břevnov. Dozvíte se v něm o nových stavebních záměrech v naší čtvrti nebo projektech městské části, jako je rekonstrukce Bělohorské a polikliniky. V každém vydání newsletteru najdete také recenze nových restaurací, tipy na výlety nebo kulturní tipy na příští měsíc.

 Starší vydání newsletteru si můžete přečíst zde. Pravidelné zasílání objednávejte zde.

 ______________________________________________________________________________________

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@