Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Chcete si osladit život? Pak vás bude zajímat, že nejlepší dortíky a dezerty se pečou v ulici Za Strahovem. Vývěsní štít cukrárny ale nehledejte,  paní Elinka z e-Pralinkarny vám přiveze dorty až domů. Až ochutnáte, nebude minimální odběr 380 Kč problém! Naším favoritem je pistáciová pěna v kouli z tenounké čokolády, větrník se slaným karamelem nebo kaštanový Mont Blanc. Rozváží se zhruba jednou na čtrnáct dní a aktuální nabídku najdete na facebooku.

pralinky

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@