Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

S krásným počasím nás to stále víc láká vyrazit do přírody. Spolek Pro Břevnov zveřejnil sérii doporučení, kam se v době covidové vydat v Břevnově na procházku, aniž byste potkali půlku Prahy. Rádi jejich tipy sdílíme:

nast 2 menší

 

 

 

 

 

Zajímáte-li se o dění v Břevnově, objednejte si elektronický newsletter Spolku pro Břevnov. Jednou za měsíc vám přijde mailový souhrn toho nejzajímavějšího, co se v naší čtvrti děje.

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@