Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

V sobotu 18. května se můžeme těšit na další Restaurant day, kdy si sousedé otevřou doma nebo ve dvoře jednodenní restaurace. Tejnka se letos také přidá. Co jsme připravili:

Restaurant day v Tejnce - sobota 18. 5. od 14 do 18 hodin

*** Zahradní posezení U Bručouna, Za Strahovem 48: grilované domácí klobásky, točená plzeň, koláče a sladkosti

*** Blešák u šikmé kaple, Za Strahovem 50: sousedský blešák, drobné občerstvení, posezení v zahrádce

Navštívit můžete také nedalekou báječnou kavárnu ve dvoře ve Šlikově ulici.

Přidat se můžete i vy. Můžete uvařit něco pro své sousedy nebo zorganizovat blešák v místě svého bydliště nebo se připojte k nám. Na Blešáku u šikmé kaple je místa dost pro každého! Potřebujete poradit? Obraťte se na iniciativu Živé město. Chcete-li se přidat k nám, napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Těšíme se na vás.

dvorkové bleší trhy

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@