Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Jak se pozná přívětivá čtvrť? Nedaleko svého domova můžete uspořádat piknik, dojít si pro čerstvé pečivo nebo mít kde sportovat a kam brát své děti. „Chceme, aby okolí našich domů motivovalo jejich obyvatele vyjít ven z vchodových dveří. Aby se lidé mohli venku věnovat jak tichému čtení knížky v parku nebo zahrádkaření v komunitní zahradě, tak třeba společnému grilování..."  tato slova Renaty Vildomcové, ředitelky marketingu a komunikace Skanska Reality, můžeme podepsat. Děláme vše pro to, aby se i v Tejnce bydlelo dobře, a jsme rádi, že si toho média všímají. Celý článek najdete zde.

20210619 151832

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@