Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Od 17. dubna do 17. 6. můžete v Galerii Kuzebauch shlédnout výstavu TA REALITA uměleckého skláře Ondřeje Strnadela. Ondřej Strnadel (*1979) vytváří hutní sklo, které transponuje do podoby mís, váz, stolních solitérů i větších sochařských objektů. 

Otevřeno je dle otvírací doby Kavárny Kuzebauch - ve všední dny 14 - 21.30, sobota 11-19 hod. Adresa: Říčanova 19, Praha 6 - Břevnov. Vstup volný. 

17.4. Kuzebauch STRNADEL

 

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@