Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Studio Paleta, které sídlí na Bělohorské, rozjíždí nový program pro ženy z Břevnova: pondělní setkávání a tvořivé dílny, kdy se pod vedením lektorek můžete naučit nové dovednosti, jako je plstění, malování na hrnečky či na látku nebo tvorba šperků.

Prvním z řady akcí je malování mandal pod vedením Marie Laily Švejdové. Tato výtvarnice, která prostřednictvím své tvorby studuje různé směry duchovního rozvoje, maluje léčivé obrazy, mandaly a originální malovanou keramiku. 

KDY: V pondělí 10. března od 20 hodin

KDE: Studio Paleta, Bělohorská 92, Břevnov

Účastnický poplatek je 50-100 Kč, dle vašich možností. 

Rezervace a další informace: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo 775 316 168

Více na: http://www.studiopaleta.com/2014/03/malovani-mandal-pro-zeny-v-palete/

marie laila švejdová

výtvarnice Marie Laila Švejdová

 

 

 

 

 

fotografie0739

 vaše mandala může vypadat třeba takto

 

 

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@