Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Galerie Kuzebauch v Říčanově ulici připravila výstavu obrazů Dany Zámečníkové 4x Bouře. Výstava potrvá až do 19. listopadu, vstup je volný.

Na tradiční břevnovské posvícení můžete zavítat o víkendu 5. - 7. října. 

Možná je moudré neodkládat stáří až na stáří? Přijďte se inspirovat a pohrát si s myšlenkou na stáří do kina Dlabačov v pondělí 8. října. Divadelní představení Jiný vesmír nastudovala se šesti seniory Magda Stojowská z břevnovského spolku Nesedím, sousedím.

Dlabačov není jen kino a divadlo. V sobotu 13. října pořádají ve foyer už několikátý Břevnovský jarmark.  Své výrobky nabídne řada módních tvůrců a designérů, výtvarníků a šperkařů, od kterých se budete moci zásobit originálními kousky na podzim. Nákup můžete spojit s posezením v přilehlé kavárně nebo návštěvou dětského představení.

posviceni

ZAMECNIKOVA pozvanka mail CZ

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@