Sdružení Tejnka založila v roce 2000 skupina sousedů z pražského Břevnova. Jeho posláním je udržet jedinečný ráz této "vesnice ve městě" a přispívat k jejímu zvelebení.

Ve středu 16. září proběhlo veřejné představení záměru na rekonstrukci a přístavbu břevnovské polikliniky. Současný plán počítá v první fázi s náhradou stávající nízké části novou budovou, následovat by mělo přestěhování stávajících lékařů, a nakonec by mělo dojít k rekonstrukci výškové budovy. O její budoucí náplni zatím není jasno. Na veřejné představení záměrů přišla řada Břevnovanů. Přečtěte si interpelaci Anny Hradilkové, která bydlí v sousedství polikliniky.

Dostavba břevnovské polikliniky hýbe veřejným míněním už od roku 2016. Přečtěte si, jak to celé bylo.

poliklinika

Další informace z Tejnky a okolí

Informace o činnosti sdružení a místních akcích najdete v kronice. O místech, která byste neměli minout, si přečtěte v oddělení pro výletníky, historii Břevnova najdete v sekci Z minulých časů. O chystaných stavebních a jiných projektech v Břevnově píšeme v sekci Břevnovské kauzy. Na fotografie z minulosti i současnosti se podívejte ve fotogalerii, najdete nás také na Instagramu. Fotky z toulek Břevnovem najdete také na stránkách Potulného Břevnovana. Starší články a informace najdete zde. Chcete-li mít aktuální zprávy, přidejte se k nám na Facebooku. Víte-li o zajímavé břevnovské události, kterou byste chtěli prostřednictvím našeho webu propagovat, napište nám na tejnka@tejnka.cz

Zásady zpracování osobních údajů ve Sdružení Tejnka

Sdružení Tejnka

         Napište nám

@